Kochane zwierzątka

Witam na forum o zwierzątkach. Jeśli masz pupilka lub wiedze o nich to zarejestruj się. Jest supcio. ZAPRASZAM!


#1 2007-11-28 16:26:58

marlen11

Zaglądacz:)

Zarejestrowany: 2007-11-28
Posty: 7
Punktów :   
Imię: Marlena
Wiek: 11 lat
Zwierzyniec: BRAK :(

pieski nasze pieski

uważzam że pieski to najlepsze zwierzątka. Wiem sama bo miałam pieski. One cię pocieszą , przy nich czujesz się dobrze bynajmniej ja się tak czuje przy moim. Szanujcie zwierzęta i nie wyrzucjcie ich prosze. pozro dla was

Offline

 

#2 2007-11-28 16:28:49

marlen11

Zaglądacz:)

Zarejestrowany: 2007-11-28
Posty: 7
Punktów :   
Imię: Marlena
Wiek: 11 lat
Zwierzyniec: BRAK :(

Re: pieski nasze pieski

dlaczego ludzie wyrzucają pieski??Pomóżmy zwierzątkom. napiszcie jak uwżacie dlaczego??

Offline

 

#3 2007-11-28 16:33:29

Kropka100

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-08
Posty: 61
Punktów :   
Imię: Magda
Wiek: 12 latek
Zwierzyniec: pies-Kropka, chomik-Sowtuś
Miejsce zamieszkania: Tomaszów Mazowiecki
WWW

Re: pieski nasze pieski

Moim zdaniem ludzie wyrzucają zwierzątka, ponieważ już im się znudziły. Niektóry źli ludzie robią tak z biednymi psiakami. To niesprawiedliwe! Traktują je poprostu jak rzecz, która pewnego dnia się im znudzi i wyrzucają ją , a po kilku dniach kupują nową. To okropne:( Tak mi szkoda tych bezbronnych zwierzątek.

Offline

 

#4 2007-12-17 18:45:40

julka22

Zaglądacz:)

Zarejestrowany: 2007-10-10
Posty: 16
Punktów :   
Imię: Julka
Wiek: 11
Zwierzyniec: koszatniczka-bezimienna :)
Miejsce zamieszkania: Tomaszów Mazowiecki

Re: pieski nasze pieski

Wyrzucają bo nie mają na nie pieniędzy.

Offline

 

#5 2008-08-01 12:32:36

maziak

Nowy

1229499
Zarejestrowany: 2008-08-01
Posty: 13
Punktów :   
Imię: Marzena
Wiek: 12 lat
Zwierzyniec: Pies- Negra Chomik - Wackowa
Miejsce zamieszkania: Jastrzębie Zdrój

Re: pieski nasze pieski

wyrzucają bo na początku jest ok potem już się nudzi bo jest uciążliwy trzeba wychoidzić itp.
Ludzie nie maja serca kup-ują na chwilę nie patrząc na konsekwencje kupna i nie zwarzają na to co się stanie po wyrzuceniu rozmnażaja niepotrzebnie psy nierodowodowe(ja sama mam takiego) nie patrząc na to że schoniska są przepełnione.. kocham psy jeżdże do schroiska jetsem wolontariuszką i sporo o tym wiem
wyrzucają bo robią prezent a okazuje się że ie mogą tergo prezetu przyjąc... spotkałam się z takim przypoadkiem że facet sporzedawał psy na targu te które się nie sprzedały poprostu zostawił ja takiego jednego znalzałm to go wzięłam i mu dom znaklazłam bo niemoge patrzeć na takiego:(
wyrzucają bo kupią a nie doiedzą się ile daa rasa potrrzebuje opieki pielęgnacji i wyżywienia(jeśli jest rasowy) i niepopatrzą ile będą musieli wydać jak zcznie być tarszy coraz większe mieć potrzeby ie wyrabiają finansowo i wyrzucają albo wrzuca ą przez płoty od schroniska (zdarzyło mi się ilka takich wypadków) bo teraz oddanie psa do schronu jest płatne....


Kochamy zwierzęta

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pracasocjalna.pun.pl www.gsmdevils.pun.pl www.wsus.pun.pl www.dragonballgame.pun.pl www.dracoinsula.pun.pl